Oud-deelnemers opleiding Speels Coachen en Trainen

Deelnemers die de volledige opleiding 'Speels coachen en trainen' bij ons gevolgd hebben en enthousiast werken met onze methodes.

Groningen

Juliëtte Bouwman, Glimmen, connect@juliettebouwman.com

Overijssel

Gonnie Akkermans, Enschede, www.breezeuptraining.nl
Mariska Hoogendijk, Enschede, mariska.hoogendijk@home.nl
Lonneke Hoogstraten, Hengelo, lonnekehoogstraten@gmail.com
Janneke Lindeman, Hengelo, jannekelindeman@hotmail.com
Hellen Overduin, Enschede, info@hellenoverduin.nl

Noord-Holland Amsterdam

Julia Bless, Amsterdam, juliabless@xs4all.nl
Lobke Rooswinkel, Amsterdam, www.heldtraining.nl
Helgiene Sampimon - Karsten, Amsterdam,www.helgiene.nl
Kim Scheerder, Amsterdam, www.kimscheerder.nl
Daniëlle Veneman, Amsterdam, danielle@speechrepublic.nl

Noord-Holland overig

Lieke Antonisen, Santpoort, lieke@antonisen.nl
Carole Beelen, Loosdrecht, www.carolebeelen.nl
Wendy Blankert, Castricum, zaken@psblankert.nl
Jolanda Boss,Hoofddorp, info@jolandaboss.nl
Ans Breetveld, Castricum, www.academievoorliefdeengeluk.nl
Marie-José Custers, Akersloot, www.custerscoaching.nl
Philip Meulenkamp, Haarlem, meulenkamp-enzo.nl
Leo Molenaar, Castricum, www.bureau-mandala.nl
Melek Usta, Hoofddorp, colourfulpeople.nl

Gelderland

Noor Bakhuizen, Wapenveld, www.b-sic.nl
Jerome ten Noever de Brauw, Tiel, www.trinamis.nl
Lars Ratering, Nijmegen, www.power-coach.nl
Marianne van Zetten, Zevenaar, www.novilo.nl

Utrecht

Beatrijs Ekkers, Zeist, www.meesterschap.org
Inge van Erp, Bilthoven, www.ingekleurt.nl
Jacqui Halmans, Utrecht, jacquihalmans.nl
Jan-Wim van Heugten, Vleuten, www.movebycoaching.nl
Marlies Houtbraken, Utrecht, marlies.houtbraken@telfort.nl
Heleen van der Jagt, Loosdrecht, www.opverkenning.nl
Hanneke Kolkman, IJsselstein, hanneke.info@planet.nl
Ruerdje van Mierlo, Zeist, talenthuis.nl
Herald Nobel, Lopik, info@kunstvanhetgroeien.nl
Mariët Tonen, IJsselstein, www.allestonen.nl
Carla van Weelie, Doorn, www.grow2care.nl

Zuid-Holland

Maaike Boomstra, Rotterdam, www.deboomstraat.nl
Anna Kanneworff, Den Haag, annakanneworff@gmail.com
Yolanda Laviere, Bleiswijk, www.yo4coaching.nl
Jeroen Mulder, Leiden, www.mulder-coachingenadvies.nl
Tianneke Timmers, Oegstgeest, telefoon: 06-41327661
Sergio van der Pluijm, Rotterdam, www.bewezeneffect.nl
Kim van der Sluis, Rotterdam, www.ienkcoaching.nl
Jannie Steegenga, Oegstgeest, j.steegenga@xs4all.nl
Jolanda van der Steen, Pernis, www.la-fontaine.net
Esther Timmermans, Nootdorp, www.esthertimmermans.nl
Yes Vieyra, Gouda, www.coachcounsellor.nl
Kim de Vos, Den Haag, www.praktijkvosk.nl
Mirjam Visser, Rotterdam www.mirjamvissercoaching.nl
Hanneke Zumker, Capelle aan den Ijssel, www.eigenkrachtcoaching.nl

Noord-Brabant

Hanneke van den Bosch, Eindhoven, h_vandenbosch@yahoo.com
Mireille Hartjes, Geldrop, mireille.hartjes@gmail.com
Ronald Hochstenbach, Valkenswaard, www.trainingencoachingtherapie.nl
Didi Lederer, Den Bosch, lederer@ziggo.nl
Alexandra van der Valk-Tauriello, Haren (Oss), www.4lifedesign.nl
Wendy Zwiers, Wagenberg, www.opverkenning.nl

Limburg

Bettina Becker, Echt, Bettina.becker.coach@gmail.com
Luciënne Becker, Ulestraten, lamgbecker@gmail.com
Nicole Fischer, Venlo, www.visinhetwater.com
Jeanne Goossens, Arcen, www.talent-en-vitaliteitcoach.nl
Marianne Rijks-Hendriks, Echt, mariannerijks@ziggo.nl

Duitsland

Laura R. P. Brammer, Hamburg, info@tijd-voor-jezelf.nu 

Lees ook de reacties van deelnemers »

Terug naar boven